Clicky

شهرفرنگ از نظرات شما استقبال می کند. لطفا در بیان نظرات خود به نکات زیر توجه کنید.

آداب قسمت نظرات:

ما مشتاق خواندن «نظر» شماییم. لطفا در قسمت نظر تنها در مورد مطلب مرتبط با موضوع نظر دهید.

• تعارف بی تعارف

از شما برای تعریف و تمجید از شهرفرنگ متشکریم، اما لطفا از قسمت نظرات برای تعریف استفاده نکنید. «نظر» همان طور که از نامش پیداست قرار است دیدگاه شما را نسبت به موضوع بیان کند. «مرسی» و «ممنون» و «مچکرم» و «دست شما درد نکنه» را مى توانید نه در قسمت نظرات بلکه در پیغامی جداگانه برای ما بفرستید. البته بهترین تشکر برای ما پیوستن شما به شهرفرنگ در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، تویتر، و گوگل پلاس و معرفی آن به دوستان تان است.

• تبلیغات و آگهی تجارتی ممنوع

اگر نظری دارید لطفا سعی کنید آن را به روشنی و به شیوه ای استدلالی بیان کنید. تبلیغات مستقیم عقیدتی یا تجاری و نظراتی که با موضوع پست بی ارتباط باشند منتشر نخواهند شد.

• فحاشی و تهدید ممنوع

لطفا در بیان نظر خود از فحش و کنایه و تهدید استفاده نکنید. این گونه نوشته ها منتشر نخواهند شد.

• استفاده از قسمت نظرات برای چت

نرم افزارهای متعددی برای چت و گفتگو های خصوصی وجود دارد. لطفا از بخش نظرات شهرفرنگ برای سلام و احوالپرسی و ارسال پیام های خصوصی استفاده نکنید.

• پینگیلیش

لطفا اگر به زبان فارسی نظر می دهید به خط فارسی بنویسید. امروزه می توان بر روی همه ی انواع کامپیوترها به فارسی نوشت و ابزارهای آنلاین متعددی چون گوگل ترنسلیتریشن و بهنویس نیز برای فارسی نویسی وجود دارد.

• شهرفرنگ خدمات رایگان پژوهشی ارائه نمی دهد

گاهی در قسمت نظرات پیام هایی دریافت می کنیم که در آن فرستندگان از ما می خواهند تصاویر پست های مورد علاقه شان را با کیفیت بالا برایشان بفرستیم. متاسفانه شهرفرنگ از ارائه ی خدمات پزوهشی رایگان، بیش از آنچه در این وب سایت ارائه می شود، معذور است. درخواست های اینچنین در قسمت نظرات منتشر نخواهند شد.

در ایمیل ها:
• موضوع ایمیل

لطفا موضوع ایمیل را روشن کنید و اگر در مورد پست بخصوصی صحبت می کنید عنوان آن را مشخص کنید یا به آن لینک بدهید.

• شهرفرنگ خدمات رایگان پژوهشی ارائه نمی دهد

گاهی پیام هایی دریافت می کنیم که در آن فرستندگان از ما می خواهند تصاویر پست های مورد علاقه شان را با کیفیت بالا برایشان بفرستیم. متاسفانه شهرفرنگ از ارائه ی خدمات پژوهشی رایگان، بیش از آنچه در این وب سایت ارائه می شود، معذور است.

• همکاری

ما از همکاری با شما استقبال می کنیم. چنانچه مایلید برای ما مطلب بفرستید خواهشمندیم پیش از فرستادن ایمیل صفحه ی همکاری با شهرفرنگ را بخوانید. مطالب ارسالی شما به نام خودتان منتشر خواهد شد.

✤ Also available in: English