Clicky

14 Responses to Regained Glory

 1. فریبا.الف says:

  با دیدن این کتاب به یاد کلاس پنجمم افتادم،مدرسه ۶ بهمن (۲۲ بهمن)سال ۵۶ ،معلمم خانوم شهبازی و مدیرم خانوم عباسی این کتابو بهم هدیه دادن….
  من این کتاب با ارزشو توی بمباران هوایی صدام از دست دادم…

 2. ارغوان says:

  با سلام
  این کتاب در اون سال به من داده شد چون درسم خیلی خوب بود با دیدن این کتاب برایم خاطرات دورۀ نوجوانی زنده شد این کتاب من هنوز دارمش و بارها اونو خوانده ام.

 3. رویا says:

  من فقط گریه کردم این کتاب رو خووندم……
  مخصوصا اون وقتی که برنامه روزانه شاه گفته شده بود.چون خیلی دوست داشتم بدونم شاهنشاه در طول روز چه می کردند!!!!اون جاهایی که شاهنشاه خودشون صحبت می کردن و نقل قول نبود را خیلی دوست داشتم!!!!!!!!!

 4. بابک سردشتی says:

  درود
  یکی از بستگاه که سال آخر مهندسی بود و برای دفاع از ناموس و شرف ایرانی رفت جبهه و شهید شد، در سالهای مدرسه این کتاب را برای شاگرد ممتاز شدن هدیه گرفته بود قطع رحلی هستش، چندسال پیش تو وسایلش دیده بودم و کتاب رو خواندم.

 5. بهرام says:

  این کتاب مصور را در کلاس اول راهنمایی و در زمان نخست وزیری امیر عباس هویدا به عنوان شاگرد ممتاز دریافت کردم و پس از انقلاب در دوران دانشجویی در انگلستان همراه داشتم. امروز صفحه ای از یک کتاب مصور جدید را دیدم که عبارت نادرستی را بکار برده بود
  http://www.ferretpress.com/lifelike/images/LongJourney2.jpg
  بی اختیار بیاد کتاب مصور «عظمت بازیافته» افتادم و خوشبختانه برگهایی از این کتاب مصور ارزشمند را یافتم

 6. احسان says:

  اکنون باید اسم این کتاب را عظمت از دست رفته گذاشت که جز این افسوس چیزی به ذهن و دل کسی نقش نمیبنده

 7. فرزاد يزدان پناه says:

  سلام. من این کتاب رو داشتم و خونده بودمش. با دیدن این تصاویر پرت شدم به ۳۵ سال قبل! نوشته اید کتاب کمیک، منظور سبک کمیک استریپه دیگه، نه؟

  • کتاب کمیک را به عنوان ترجمه ای برای «کامیک بوک» آوردیم. ترجمه ی خوبی نیست ولی ما معادل بهتری پیدا نکردیم. «کامیک استریپ» به تکه ای روایت داستانی تصویری کوتاه و اغلب طنزآمیز گفته می شود که در روزنامه ها و مجلات منتشر می شود و طول اش اغلب از پنج شش تصویر (در روزنامه ها) یا یک صفحه (در مجلات) بیشتر نیست. وقتی همین شکل روایی در یک کتاب به کار گرفته شود به آن «کامیک بوک» می گویند. تصویرگر چنین آثاری نیز «کامیک آرتیست» خوانده می شود.

 8. حسين says:

  دوست عزیزم سلام چند روز پیش کامنت قبلی رو براتون گذاشتم، ظاهرن هنوز وقت نکردین اصلاحش کنید ممنون میشم اگه بتونین تصاویر رو کامل کنین یا مجموعه کامل رو برام ایمیل کنین. مرسی

  • بازدید کننده ی گرامی، تصاویر بهتری جز آنچه می بینید نداریم وگرنه آن تصاویر را گذاشته بودیم. در ضمن شهرفرنگ خدمات رایگان ارسال عکس و تصویر ارائه نمی دهد. هدف ما آشنا کردن بینندگان با این موضوعات است.

 9. حسين says:
  sسلام مجموعه بسیار قشنگیست که برایم تازگی دارد ولی بسیاری از تصاویر قابل دیدن نیست.ممنون میشوم اگر سری کامل را برایم ارسال فرمایید.
 10. هوتن says:
  نسخه ای از این کمیک بوک هم از سالهای پیش و از عموی بزرگ فایمل به من رسیده بود وقتی اینجا هم معرفی کردید، بسیار خوشحال شدم
  چون فکر میکردم تنها کسی که این کمیک بوک رو داره منم!
 11. arezou vaziri says:

  I LIKE IT , A LOT ,,, I HAVE NOT HEARD ABOUT THIS COMIC BOOK BEFORE ! THANKS .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *